YAZKAR AR-GE

Ar-Ge çalışmalarının özellikle klima ve soğutma sektöründeki önemi bilinen bir gerçektir. Buna rağmen alanında ciddi Ar-Ge yatırımları yapan firmaların pek de fazla olmadığı göz önünde bulundurulursa, YAZKAR Ar-Ge ve teknoloji konularında ne denli ciddi girişimlerde bulunduğu daha da iyi gözlemlenebilir.

Hiç kuşkusuz ki YAZKAR'ın sektördeki liderliğinin ve teknoloji üstünlüğünün en önemli sebeplerinden biri de, aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıdır. Türkiye'nin seçkin ve dinamik mühendis kadrolarından oluşan Ar-Ge ekibiyle birçok projeyi gerçekleştirmiş; TUVASAŞ Tren klimaları,TCDD Tren Klimaları, EGO-ANKARAY Tren klimaları, İETT otobüs klimaları, TRT Naklen Yayın Aracı klimaları, Savunma Sanayi Zırhlı Araç klimaları, Karayolları ve Maden İşletmeleri İş Makineleri klimaları ve ticari araç klimaları, ticari araç soğutucuları, Frigorifik Kasa-İzolasyonları, Soğuk Odalar, Frigobox muhafaza dolapları üretimlerinde bu çalışmaları gözler önüne sermiştir.

YAZKAR, Ar-Ge yatırımlarıyla klima ve soğutma sektöründe geleceğin teknolojisine şimdiden katkıda bulunmaya başlamıştır.

 

Yazkar 24. Uluslar Arası AR-GE, Kalite ve Teknoloji Ödülü Alırken / İsviçre - Cenevre

Yazkar Tren Kliması Üretim Hatları

Yazkar Klima ve Soğutucu Üretim Hatları