YAZKAR İBB- DURMAZLAR Tranvay araçlarını klimalandırıyor.

İstanbul  Büyükşehir Belediyesi  Eminönü-Alibeyköy  Hattında 30 adet yeni  araçlarını üretecek olan DURMAZLAR  ile YAZKAR Klima A.Ş. Metro araçlarının iklimlendirme sistemleri için 120 adet (60 YOLCU + 60 SÜRÜCÜ) Klima sözleşmesini imzaladı.

İSTANBUL  iklim koşullarına uygun olarak tasarlanmış klimaların teslimatlarına  Ekim 2018 ayında başlanacak.25 Yıl once İstanbulda Kurulan YAZKAR Klima Soğutma A.Ş. firması , Raylı sistem ve Ticari araçlara iklimlendirme sistemleri üreten Ülkemizde 75 şehirde  satış-servis hizmeti yanı sıra onlarca ülkeyede ihracaat yapmaktadır. Arifiye Fabrikası ve En Son TEKNOLOJİK TEST ODAlarıyla Yazkar, özellikle Raylı Sistemlerdeki gelişmeleri yıllar önce öngörerek  yatırımlarını ve çalışmalarını İstanbul - İkitelli tesisleriyle birlikte  YENİ Fabrikasında sürdürmektedir.

TCCD - TUVASAŞ- TULOMSAŞ - ANKARAY-EGO -İstanbul METRO a.ş. - EUROTEM-Hyundaı - den sonra istanbul  Büyükşehir Belediyesi  Eminönü-Alibeyköy  Hattında 30 adet DURMAZLAR ın üreteceği yeni  Araçları  YAZKAR   iklimlendirecek.
19.7.2018 13:28:36